به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم ملی فوتبال کشورمان روز گذشته در دومین بازی خود با هدایت مارک ویلموتس مقابل کره جنوبی در سئول به تساوی یک بر یک رضایت داد.

حشمت مهاجرانی، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال در این باره به خبرنگار برنا گفت: به نظر من تیم ملی دیروز خیلی خوب بازی کرد و علی رغم اینکه در خانه حریف مسابقه می داد موفق شد موقعیت های زیادی را ایجاد کند، گل بزند و یک بازی رو به جلو خوب را ارائه کند.

وی افزود: مارک ویلموتس در این دو بازی نشان داد می تواند در ایران موفق باشد و او نمره قبولی خود را گرفت.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به برخی ناهماهنگی ها در خط دفاعی خاطرنشان کرد: زمانی که یک سرمربی جدید وارد یک تیم می شود نیاز به زمان دارد که بتواند تفکرات خود را به بازیکنان انتقال دهد و باید به تیم ملی زمان بدهیم. ضمن اینکه ما در حال ایجاد یک بالانس بین بازی هجومی و دفاعی هستیم. دیروز بچه ها مقابل تماشاگران کره ای بازی خوبی انجام دادند و باید به سرمایه گذاری انجام شده روی کادر فنی جدید یعنی ویلموتس، هاشمیان و سایر افراد با دید مثبت نگاه شود.

مهاجرانی در پایان عنوان کرد: فراموش نکنیم مردم ما به بازی هجومی علاقه دارند و فکر می کنم از این  نوع بازی همه راضی باشند.