به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در نشست صمیمی پیشکسوتان ورزش با سیدحسن خمینی اظهار داشت: تشکر می کنم از سیدحسن یادگار امام راحل که مثل همیشه حامی ورزشکاران بودند و در همه مراسم ها حضور موثر و دلگرم کننده ای دارند‌. از پیشکسوتان که تاریخ ساز ورزش کشور بودند و هستند نیز تشکر می کنم که امروز هم این فرصت را پیدا کردند دور هم جمع شوند و افتخارات خود را به نسل های فعلی و آینده تقدیم کردند. از برادر عزیزم هاشمی طبا تشکر می کنم امروز در این مراسم حضور داشتند.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: واقعیت این است چنین حرکتی با درایت و همت اقای صالحی امیری و همکارانشان انجام شد موضوعی که سه دهه اقدام برای انجام آن شده بود ولی اتفاق نیفتاده بود اما خوشبختانه این زمینه فراهم شد و این مجموعه شکل گرفت.

مقام عالی ورزش کشور در بخش دیگری از صحبت هایش خاطرنشان کرد: لازم می دانم بگویم مدیریت ورزش کشور از وزارت ورزش و جوانان گرفته تا فدراسیون های ورزشی در یک شرایط آرمانی و هماهنگی کامل کار می‌کنند تازمینه نشاط و شادی مردم را فراهم کنند. خوشبختانه قهرمانان ما در چند ماه اخیر درخشش خوبی در تمامی رشته در میادین داشتند که باعث خوشحالی ماست در واقع سال ۹۷ برای ما یک سال به یادماندنی شد. امیدواریم امسال هم در رویدادهای مختلف هم این افتخارات را شاهد باشیم. در کنار این پس از پنجاه سال تصویب تاسیس وظایف و اختیارات را تدوین و به تصویب مجلس رسید. این را هم در واقع جزو کارنامه خود خواهیم داشت.