به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر سلطانی فر در حاشیه دیدار تیم های والیبال ایران و لهستان گفت:امروز برای دیدن بازی دوم تیم ملی والیبال کشورمان در هفته سوم لیگ ملتهای والیبال به ارومیه آمدیم و باید قبل از هر چیز از استاندار و همه دست اندرکاران برگزاری این مسابقات تشکر کنم که همه تلاششان را برای برگزاری این مسابقات به کار بستند.

وی افزود: باتوجه به علاقه مندی بسیار زیاد مردم ارومیه به والیبال برگزاری این مسابقات بسیار مشکل بود که خدا را شکر با همکاری همه عوامل استان و نیروی انتظامی, ارومیه میزبانی شایسته برای این مسابقات بود.

مقام عالی ورزش در ادامه اظهار داشت: همه ارزیابی های ما نشان از عشق و علاقه مردم ارومیه به والیبال دارد که مایه آبروی داری کشورمان شده است.در سفر امروز بازدیدی هم از استادیوم فوتبال 15 هزار نفره ارومیه داشتیم که قول داده شد تا شهریور ماه امسال این استادیوم به بهره برداری برسد.

وزیر ورزش و جوانان در بخش پایانی صحبتهایش خاطر نشان کرد: امیدوارم با افتتاح این استادیوم تیم های فوتبال این استان بتوانند در لیگ های کشور و لیگ برتر حضور پیدا کنند.40 پروژه ورزشی نیمه کاره در سطح استان آذربایجان غربی وجود دارد که همه تلاشمان بر این است که بتوانیم تا پایان کار دولت دوازدهم آنها را به بهره برداری برسانیم و در اختیار مردم و جوانان این استان قرار دهیم.