به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ یکی از پیشکسوتان پرسپولیس در گفتگو با برنا با تاکید بر اینکه نیازی نیست اسمی از او برده شود، گفت: به نظر می رسد رفتن برانکو از پرسپولیس قطعی است، حالا دنبال مقصر گشتن اولویت پرسپولیس نیست و حفظ ستارهای این تیم و در لیگ نوزدهم خبری مهمتر از حضور برانکو در پرسپولیس است. برانکو رفته اما او لیستی به پرسپولیس داده که بازیکنان خوبی در آن هستند و هیات مدیره باید برای آوردن آنها تلاش کند.

به طور مثال مهدی ترابی، ستاره ۲۴ ساله فوتبال ایران که درخشش زیادی در لیگ برتر و تیم ملی داشت، با بازی‌های درخشانی که در سال گذشته انجام داد، با پیشنهاداتی از سوی تیم‌های دیگر مواجه شده و خبر رسید که بزودی با یکی از تیم‌های مورد نظر در قطر مذاکره خواهد کرد. مدیران باشگاه پرسپولیس درصدد برگزاری جلسه‌ای با او بودند تا ترابی در پرسپولیس بماند.

 

در روز‌های اخیر که پرسپولیسی‌ها به شدت در حال تلاش برای حفظ برانکو ایوانکوویچ بودند، قرار بود جلسه ترابی با مسئولان این تیم هم دیروز برگزار شود اما زمانی که ترابی به محل باشگاه رفت، مدیری در ساختمان باشگاه نبود و چند ساعتی منتظر ماند و پس از معطلی زیادی که داشت، ترجیح داد ساختمان پرسپولیس را ترک کند.

تاکید می شود ترابی تنها یک مثال است و پرسپولیس باید به فکر حرکت رو به جلو باشد این آن چیزی است که اولویت باشگاه خواهد بود.