به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حسن کریمی مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به اقدامات انجام شده توسط این شرکت در ورزشگاه‌ها پیش از شروع فصل جدید اشاره کرد و گفت: ما در ورزشگاه آزادی هیچ گونه مشکلی برای شروع لیگ برتر نداریم. بحث گیت های ورودی به طور مجزا برای قشرهای مختلف از جمله تماشاگران، خبرنگاران و جانبازان و همچنین دوربین‌های مداربسته در حال انجام است.

وی با اشاره به ورزشگاه‌های دیگر کشور افزود: در ورزشگاه نقش جهان اصفهان نیز مشکلی نداریم و تا 15 روز آینده، عملیات پوشش سقف طبقه دوم این ورزشگاه خاتمه می‌یابد. در ورزشگاه بوشهر نیز نصب 15 هزار صندلی تکمیل شده است. امسال ورزشگاه 7 هزارنفری اسلامشهر افتتاح شد که آمادگی میزبانی از تیم‌های تهرانی را داراست. مسئولان سازمان لیگ می‌توانند نسبت به بازدید و گرفتن تاییدیه و استانداردهای لازم آن اقدام کرده و در صورت وجود اصلاحات، این مهم امکان پذیر است.

کریمی گفت: با دستور چند ماه پیش وزیر ورزش و جوانان، آماده سازی ورزشگاه تختی تهران به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور واگذار شد. این ورزشگاه امسال شرایط برگزاری مسابقات را ندارد ولی امیدواریم بتوانیم با رفع مشکلات و معایب، آن را برای سال آینده آماده کنیم.