به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ روز گذشته علی علیپور، محمد انصاری و محسن ربیع خواه برای برگزاری جلسه با مدیران پرسپولیس وارد ساختمان این باشگاه شدند  تا با ایرج عرب و ... صحبت کنند.  

حضور انصاری و ربیع خواه برای حضور در فصل آینده پرسپولیس قطعی است و آن‌ها برای بررسی مطالبات و طلب هایشان وارد جلسه شدند، اما علی علیپور که در روز‌های گذشته، شایعه جدایی اش به گوش می‌رسید، به نظر می رسد در دیدار با عرب حرف آخر را زد و در این تیم خواهد ماند.

در روز‌های گذشته گفته می‌شد، علیپور پیشنهاد‌هایی از بلژیک و اسپانیا دارد و می‌خواهد به یکی از این تیم‌ها برود، اما به نظر می‌رسد مشتری‌های مهاجم پرسپولیس نمی‌توانستند رضایت نامه 700هزار دلاری علیپور را پرداخت کنند و به همین دلیل در جمع سرخپوشان خواهد ماند.

البته قرار است علیپور مبلغ بیشتری را برای حضور در پرسپولیس دریافت کند و به نظر می‌رسد مانند لیگ هجدهم، مهاجم اصلی سرخپوشان خواهد بود.

شاید بتوان این ها را خوش قدمی کالدرون دانست. چرا که بعد از علیپور نوبت بیرانوند بود. علیرضا بیرانوند  در باشگاه حضور پیدا کرد و جلسه‌ای با ایرج عرب داشت. در پی این جلسه و در حالی که پیش از این بسیاری تصور می‌کردند دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس، جمع تیم را ترک خواهد کرد اعلام شد وی همچنان با پرسپولیس خواهد ماند و در این فصل نیز قهرمان ایران را همراهی خواهد کرد. بیرانوند بعد از خروج از باشگاه اعلام کرد راهی ورزشگاه شهید کاظمی محل تمرین سرخپوشان خواهد شد.

پس از انتخاب گابریل کالدرون به عنوان سرمربی پرسپولیسی ها، حال مدیران درصدد پرداخت مطالبات بازیکنان هستند و قرار است در این چند روز، سرخپوشان با عرب دیدار کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: