به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ روز گذشته گفته شد، بوژیدار رادوشوویچ، دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس از سوی گابریل کالدرون آرژانتینی در فهرست مازاد قرار گرفته و باید از این تیم برود.

شنیده شد سرمربی آرژانتینی به دلیل اینکه فهرست بزرگسالان پرسپولیس کامل است و می‌خواهد بازیکنان دیگری جذب کند، رادو را در لیست خروج قرار داد اما پس از جلسه‌های متعددی که برگزار شد او در تیم سرخ پوشان ماندنی شد.

حتی دیروز هم در ترکیب اولیه مقابل نیروی زمینی به میدان رفت و در نیمه نخست که درون دروازه بود، عملکرد خوبی داشت و او در لیگ نوزدهم جانشین بیرانوند خواهد بود.

در جلسه‌ای که مدیر برنامه‌های بوژیدار با گابریل کالدرون و ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برگزار کرد، در نهایت با ماندن این دروازه‌بان در جمع سرخ پوشان خاتمه یافت تا او همراه با اعضای تیم امروز به ترکیه بروند.

با این وجود تنها کروات از دوران برانکو همچنان در جمع سرخ پوشان خواهد ماند و به عنوان دروازه بان شماره 2 فعالیت خواهد کرد. در لیگ نوزدهم مانند سال‌های گذشته علیرضا بیرانوند دروازه بان اصلی است و ابوالفضل درویشوند نیز سنگربان سوم محسوب می‌شود.

سرخ پوشان امروز راهی ترکیه می‌شوند تا اردوی 10 روزه‌ای را در این کشور برگزار کنند و قرار است پس از پایان این اردو، کالدرون تصمیم نهایی را درباره بازیکنان خروجی اتخاذ کند.