به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،  تیم ملی فوتبال امید ایران و نفت مسجد سلیمان امروز (جمعه) از ساعت ۱۸ و در کمپ تیم‌های ملی در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

نیمه اول این مسابقه با بازی پر فشار هر دو تیم آغاز شداما در طول نیمه موقعیت‌های بسیار کمی روی دروازه‌ها ایجاد شد. مهم‌ترین موقعیت نیمه اول را مهدی قائدی روی دروازه نفت ایجاد کرد که با چرخش ناگهانی و شوت پای چپ، دروازه حریف را تهدید کرد.
در نیمه دوم ترکیب هر دو تیم کاملاً تغییر کرد و میل تیم ملی به حمله هم افزایش یافت. در این نیمه هم حرکات تهاجمی تیم ملی بیشتر از نفت بود و شاگردان تارتار تقریباً هیچ موقعیتی ایجاد نکردند. در نهایت تلاش دو تیم برای پیروزی در این بازی نتیجه‌ای نداشت تا حاصل دیدار تیمملی امید و نفت مسجد سلیمان با تساوی بدون گل به پایان برسد.


حاشیه‌های این بازی تدارکاتی به شرح زیر است:


* قبل از شروع مسابقه، وحید هاشمیان مربی تیم ملی بزرگسالان به سمت مهدی تارتار، سرمربی نفت رفت و ضمن خوش و بش با او دقایقی به گفت و گو پرداخت.
* مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی بزرگسالان ودستیارانش این بازی را از نزدیک تماشا کردند. اعضای تیم ملی فوتبال ساحلی هم تا زمان شروع بازی تمرینات دو تیم را تماشا می‌کردند.
* علی کریمی، بازیکن استقلال، رشید مظاهری، دروازه‌بان تراکتور و علی خسروی، پیشکسوت داوری هم به تماشای بازی نشستند.