به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ابوالفضل رزاقپور، بازیکن قائمشهری تیم امید ایران،  گفت: خوشبختانه تمرینات بسیار خوبی را در این اردو پشت‌سر گذاشتیم همچنین روز گذشته یک بازی مفید برابر نفت مسجدسلیمان داشتیم که فکر می‌کنم کادر فنی از عملکرد بچه‌ها راضی بودند. هرچند این مسابقه با تساوی به پایان رسید اما نسبت به حریف کاملا برتری داشتیم و موقعیت‌های خوبی خلق کردیم.

رزاقپور اضافه کرد: به تشخیص کادرفنی در این بازی به عنوان مدافع چپ به میدان رفتم. البته من سابقه بازی در پست های دیگر را برای تیم امید دارم اما با نظر مربیان در هر پستی که لازم باشد به میدان می روم. فکر می کنم بچه ها به زمان بیشتری نیاز دارند تا هماهنگی بهتری داشته باشیم و این اردوهای مداوم اتفاق خیلی خوبی است که کمک می کند هماهنگی لازم برای ما ایجاد شود.

بازیکن مازنی تیم پیکان در پایان پیرامون مسابقه روز دوشنبه برابر تیم بزرگسالان گفت: اتفاق خیلی خوبی است که در استادیوم آزادی مقابل تیم ملی فوتبال بزرگسالان قرار می گیریم. بچه ها انگیزه زیادی برای این بازی دارند و تلاش می کنیم آمادگی خودمان را در این مسابقه به خوبی نشان بدهیم.