به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ورزشکاران دعوت شده به نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی و شبانه روزی تیم ملی اسکی دختران که تمرینات خود را از یکشنبه 16 تیرماه در آکادمی ملی المپیک آغاز کرده اند، صبح امروز و زیر نظر سمیرا زرگر سرمربی این تیم به تمرین پرداختند.

سمیرا زرگر در خصوص اردو گفت: این مرحله از اردوهای آماده سازی دختران اسکی باز به مدت دو هفته دیگر در آکادمی جریان خواهد داشت و اردونشینان این تیم پس از تعطیلی دو هفته ای، تمرینات خود را در آکادمی پیگیری خواهند کرد.

زرگر در ادامه گفت: اعضای تیم ملی اسکی آلپاین دختران نیز همچون آقایان این رشته به دو گروه تقسیم شده اند که نازنین مقدید، آرتمیس حسینی و مهرناز کیا شمشکی در گروه اول به المپیک جوانان در لوزان سوئیس اعزام خواهند شد و عاطفه احمدی، دنیا تبری، زهرا مقدید و آناهیتا پارسا در گروه دوم به همراه نفرات گروه اول شرکت کنندگان در مسابقات اسکی آلپاین قهرمانی آسیا را تشکیل می دهند.

سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین دختران در پایان و ضمن اشاره به هزینه بالای اردوهای تیم گفت: ما برای اینکه اردونشینان برای حضور در مسابقات پیش رو به اوج آمادگی خود برسند حداقل سه مرحله اردوی بدنسازی را برنامه‌ریزی کرده ایم که این کار در کشورهای همسایه و حتی بعضی تیم های اروپایی و طراز اول اسکی دنیا بی‌سابقه است. جا دارد از مسئولین فدراسیون که هزینه این اردوها را متقبل شده و با کادرفنی تیم هماهنگی کامل را دارد تشکر و قدردانی نمایم.