به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا از صبح فردا (یکشنبه) در شهر چونبوری تایلند برگزار می شود.

مراسم قرعه کشی این رقابت ها بعد از ظهر امروز برگزار شد که نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم که 13 نفر حضور دارند مهدی شیرازی در دور نخست به مصاف سانگ بوم هان از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان راویندر از هند و خادجی مراد از قرقیزستان مبارزه می کند.

در وزن 74 کیلوگرم امیرحسین کاووسی در دور اول با نورتیلیک کاریپبایف از قرقیزستان مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف دولت یرگیش از قزاقستان می رود. در این وزن 13 نفر شرکت کرده اند.

در وزن 86 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند، سید ابوالفضل هاشمی در دور نخست با اورگیلوخ داگوادورج از مغولستان پیکار می کند و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان سووت از قزاقستان و رحیم اف از ازبکستان می رود.

در وزن 92 کیلوگرم علیرضا عبدالهی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با سیمبات سلیمان اف از قرقیزستان سرشاخ می شود. در این وزن 9 کشتی گیر شرکت کرده اند. در وزن 125 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند، امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف بک دولت اوسربای از قزاقستان می رود.