به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، اکبر ایمانی در حاشیه تمرین روز سوم تیم تراکتور در اردوی ترکیه اظهار داشت: خداراشکر که تمرینات تیم به خوبی پیش می‌رود و هنوز نفرات‌مان کامل نشده است. به امید خدا تا چند روز آینده، نفرات‌مان کامل می‌شود تا تیم خوبی را آماده مسابقات فصل جدید کنیم و بتوانیم به مقام قهرمانی برسیم.

وی درخصوص کمپ پولات ریزورت گفت: کمپ دارای چندزمین چمن تمرین خوب است و خوشبختانه بازیکنان نیز رضایت زیادی دارند و خوب تمرین می کنند.

ایمانی افزود: قرار است چند بازی تدارکاتی در اردو برگزار کنیم و این باعث می‌شود که محک خوبی قبل از مسابقات بخوریم و آماده لیگ شویم.

هافبک دفاعی تراکتورسازی درخصوص وضعیت جسمانی خودش گفت: با اینکه دو روز در هواپیما بودم، اما خوشبختانه در شرایط بدنی خوبی به سر می‌برم و تمام تلاشم را می‌کنم که نسبت به سال گذشته، بازی های بهتری برای تراکتورسازی ارائه دهم.

وی نوید نمایش خوب در فصل پیش رو را به پرشورها داد و افزود: اگر هواداران حوصله کنند، امسال نسبت به سال گذشته نتایج بهتری می‌گیریم و به آنها قول می‌دهم که اولین هدف ما رسیدن به قهرمانی است.