به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهدی دینورزاده، پیشکسوت فوتبال ایران، درباره حضور بازیکنان جدید در لیست تیم ملی به خبرنگار برنا گفت: با توجه به زمان نسبتا زیادی که ما تا بازی‌های رسمی داریم به نظرم ویلموتس با دعوت از بازیکنان جوان که بر اساس تحلیل خود او و دستیارانش از فیلم رقابت‌های لیگ بوده کار بسیار مثبتی انجام داده و این لیست را به فال نیک می‌گیرم.

بازیکن پیشین تیم ملی در ادامه اظهار داشت: به هرحال ویلموتس بازیکنان اصلی تیم ملی را دیده و حتی دو بازی تدارکاتی با آنها برگزار کرده و حالا می‌خواهد با حضور این بازیکنان جوان برای تیم ملی پشتوانه سازی کند که بسیار ارزشمند است و برعکس کادر قبلی که فقط به‌دنبال نتیجه گرایی بود این مربی به دنبال این است که در هر پست 2-3 بازیکن آماده داشته باشیم و ذخیره‌های ما نیز بتوانند در شرایط خاص برای تیم ملی به خوبی بازی کنند.

دینورزاده درباره بازی دوستانه تیم ملی بزرگسالان و تیم امید عنوان کرد: استفاده از پتانسیل این 2 اردو بسیار کار خوبی بوده و بازی تدارکاتی اهمیت بالایی دارد، حالا می‌خواهد در هر سطحی باشد. نباید فراموش کنیم یک بازی تدرکاتی از 100 تمرین فایده بیشتری دارد و بنده جا دارد در پایان برای تیم ملی امید هم آرزوی موفقیت کنم و امیدوارم این تیم نیز بتواند در ادامه مسیر خود موفق شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: