به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ نادر دست‌نشان، سرمربی قائمشهری فوتبال، هدایت تیم آلومینیوم جاجرم را برعهده گرفت.

این تیم استان خراسان شمالی که با خرید امتیاز تیم خونه‌به‌خونه مازندران، مجوز حضور در لیگ آزادگان را به دست آورده، از چندی پیش با چند تن از مربیان فوتبال کشور وارد مذاکره شد و در نهایت با نادر دست‌نشان به توافق رسید.

دست‌نشان فصل گذشته هدایت مس کرمان را برعهده داشت و در حالی که در پایان نیم فصل اول لیگ آزادگان با این تیم در رده سوم جدول بود، به دلیل بروز برخی اختلافات جدا شد و پس از چندی هدایت تیم سپیدرود رشت در لیگ برتر را برعهده گرفت و به‌رغم کسب نتایج نسبتا قابل قبول نتوانست مانع سقوط این تیم شود.

آلومینیوم جاجرم هجدهمین تیم دوران مربیگری نادر دست‌نشان محسوب می‌شود؛ نساجی مازندران (دو مقطع)، پیام مشهد، شهید قندی یزد، مس کرمان (دو مقطع)، شهرداری بندرعباس، پگاه گیلان، استیل‌آذین تهران، نفت تهران، ابومسلم خراسان، صنعت ساری، شهرداری اراک، سایپاشمال قائمشهر، ماشین‌سازی تبریز، صنعت‌نفت آبادان، خونه‌به‌خونه مازندران (بابل)، ملوان بندرانزلی و سپیدرود رشت سایر تیم‌های این مربی بودند.

دست‌نشان همراه با تیم‌های مس کرمان، استیل‌آذین و نفت تهران و صنعت‌نفت آبادان صعود به لیگ برتر را تجربه کرده و همراه با پگاه گیلان فینالیست جام حذفی کشور شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: