به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از باشگاه پرسپولیس، سرخ پوشان تمرین نوبت اول امروز را از ساعت 10 به وقت محلی در زمین شماره یک کمپ کارتپه ترکیه زیر نظر کادر فنی برگزار کردند. تمرین با حضور چهار ملی‌پوش تازه به اردو ملحق شده و پس از صحبت‌های گابریل کالدرون آغاز شد. محمد انصاری، محمد نادری، مهدی شیری و محمد امین اسدی اولین جلسه تمرینی خود را با بازیکنان انجام دادند.

بازیکنان به همراه کادر فنی، دویدن دور زمین را شروع کردند و بعد از آن، دوهای کوتاه و کارهای بدنسازی را در دستور کار قرار دادند. سپس بازیکنان در گروه‌های چهار نفره برنامه بدنساز تیم را در حالت‌های مختلف با استفاده از کش‌های مخصوص و توپ‌های مدیسین بال در کناره‌های زمین انجام دادند و در ادامه، جاهای خود را با هم عوض می‌کردند.

آرش شرقی دروازه‌بان جوانی که برای تست، به تیم اضافه شده بود، از امروز در تمرینات شرکت نخواهد داشت. سپک تاکرا برای گلرها در برنامه بود و آنها دو به دو و تک به تک به این تمرین پرفشار روی آوردند. علیرضا بیرانوند و محسن سیدی در یک تیم و ابوالفضل درویش‌وند و رادوشوویچ در تیم دیگر، بازی خوبی را انجام دادند. گلرها سپس، تمرینات پرفشاری و توپ‌گیری از جناحین و از راه دور را به مورد اجرا گذاشتند.

برنامه‌های تاکتیکی و تیمی، بخش بعدی تمرین بازیکنان بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد. فوتبال هدفمند در یک گروه و سه تیم، مهیج‌ترین و مهم‌ترین تمرین امروز بود که با تاکید و انتقال نکات لازم از سوی کادر فنی برگزار شد. فوتبال در دو سوم زمین با دو دروازه مرحله بعدی تمرین بود که پس از آن، بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز تیم، بدن‌ها را با انجام حرکات کششی و نرمشی سرد کردند و راهی هتل شدند. تیم فوتبال پرسپولیس در نوبت بعدازظهر هم به تمرین خواهد پرداخت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: