به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ششمین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی روئینگ بانوان ایران در سد شیرین دره بجنورد برگزار می‌شود.

سولماز عباسی، مربی تیم ملی روئینگ بانوان، در گفتگو با خبرنگار برنا در این خصوص بیان کرد: طی بازدیدی که ریاست فدراسیون از محل اردو داشتند، منطقه را برای تمرین مناسب دیدند. اگر شرایط آب و هوایی، مسیر و اسکان بجنورد مناسب باشد تا مسابقات قهرمانی آسیا در اواخر مهر اردو در همان جا ادامه خواهد داشت. سعی می‌کنیم اردو را هر 21 روز با چند روز استراحت بین اردویی ادامه دهیم.

وی افزود: خداراشکر در حال حاضر بچه‌ها شرایط روحی بسیار خوبی دارند و با انگیزه تمرینات خود را پیگیری می‌کنند. برای مسابقات آسیایی هم تلاش می‌کنیم با توجه به آمادگی تیم تا آن زمان، تمام ارنج‌هایی که امکان پذیر است، ملی پوشان شرکت کنند.

عباسی عنوان کرد: رکوردهایی که بچه‌ها در تست‌گیری‌های تهران ثبت کردند، بسیار قابل قبول بوده است. شرایط برای کسب سهمیه المپیک سخت‌تر و پیچیده‌تر شده، از بین 4 سهمیه بین آقایان و بانوان کسی که رنکینگ بالاتری کسب می‌کند، به المپیک اعزام خواهد شد. کار بسیار سخت است و همه در حال تلاش هستند از جهتی که باعث ارتقا سطح تیم‌ها می‌شود، بسیار خوب است.

مربی تیم ملی روئینگ بانوان در پایان گفت: نازنین رحمانی در یک مقطعی از نظر جسمی یا روحی به شکلی بوده که احساس کرد باید از تیم برود. پس از آن با صحبت‌هایی که ریاست فدراسیون با او داشت، مجاب شد هنوز برای کناره‌گیری زود است. رحمانی ورزشکار بسیار توانا و جوانی است و در اردوهای اخیر حضور داشته و به کار خود ادامه می‌دهد.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: