به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ دربی در لیگ جوانان استان تهران در حالی جمعه این هفته برگزار شد که آبی پوشان جوان موفق شدند با 2گل از سد تیم پرسپولیس عبور کنند.

در ادامه صحبت‌های دو بازیکن و سرپرست تیم استقلال را می‌خوانید:

خدابخشی: خدا را شکر توانستیم سربلند از زمین بیرون بیاییم

علیرضا خدابخشی، بازیکن تیم استقلال که گل نخست را به ثمر رسانده بود، درباره برد در دربی جوانان به خبرنگار برنا گفت: خوب بود خدا را شکر و امکانات خوب بود. پخش زنده بود و بچه ها  انگیزه داشتند. خدا را شکر توانستیم سربلند از زمین بیرون بیاییم.

خدابخشی درباره گلزنی در دربی هم تصریح کرد: من به این تیم 10 بار گل زده بودم. لذت خوبی دارد و خدا را شکر توانستم گل بزنم.

وی درباره اخراج شدنش در اواخر بازی نیز گفت: ان‌شاءالله بازی های بعد برگردم و جبران کنم.

علیزاده: به 3 امتیاز بازی نیاز داشتیم 

محمد علیزاده، مهاجم دیگر استقلال، هم درباره برد در دربی جوانان گفت: بازی حساسی بود. به 3 امتیاز این بازی نیاز داشتیم و خدا را شکر 3 امتیاز را کسب کردیم و به جدول برگشتیم. ما از اول مقابل پرسپولیس بهتر شروع کردیم و سرتر از تیم پرسپولیس بودیم. و آن یک نفر که اخراج شد اصلا اهمیت نداشت و توانستیم بازی را ببریم.

این مهاجم  درباره تغییر کادر فنی گفت: ما همه بدن‌هایمان آماده بود و تمرینات‌مان رو به رشد بود و این کادری که اضافه شدند خیلی خوب هستند و ان‌شاءالله با همین کادر برای قهرمانی تلاش خواهیم کرد.

وی درباره حضور در تیم ملی جوانان هم گفت: یک بار در اردو تیم ملی رفتم ولی نتوانستم انتخاب بشوم. از بچگی هم آرزو داشتم تا در اردوی تیم ملی حضور داشته باشم  و همه تلاشم را در این باره انجام خواهم داد.

علیزاده درباره حضور شکوری به عنوان سر مربی هم اظهار داشت: آقای شکوری از نظر فنی و اخلاقی خیلی خوب است و الگویی هست برای همه ما.

شیرزادیان: امیدواریم این بازیکنان بتوانند به رده امید بالاتر برسند

رضا شیرزادیان، سرپرست تیم جوانان استقلال، درباره برد این تیم در دربی به خبرنگار برنا گفت: این هفته، هفته دوم مسابقات لیگ جوانان زیر 19 سال استان تهران بود که با رقیب دیرینه‌مان، پرسپولیس، دربی معروف و همیشگی را برگزار کردیم و با کمکی که خدا کرد و همتی که بچه‌ها داشتند و سرمربی خوب‌مان آقای شکوری بازی را با نتیجه 2 بر صفر بردیم. با اینکه اواخر بازی شاهد بودید 10نفره بازی کردیم و یک بازیکن اخراج شده بود.

وی درباره  عملکرد تیم اظهار داشت: با مدیریتی که هیات فوتبال و خود باشگاه، مدیرعامل و رئیس آکادمی مجموعه جناب مومنی انجام داده بودند عملکرد خوبی داشتیم و رضایت کامل داریم از بازی و برد.

شیرزادیان درباره استفاده از نوجوانان در این دیدار گفت: ما از نوجوانان استفاده نکردیم. الحمدلله 7 تا از بازیکنان‌مان روی  نیمکت بودند و 3 -4 بازیکن هم بالا نشسته بودند.

وی درباره پخش زنده مسابقات هم عنوان کرد: این لطفی بود که دوستان انجام دادند و هیات فوتبال با صدا و سیما هماهنگ کرد و تعدادی از بازی‌هایمان را شبکه امید به صورت مستقیم پخش می‌کند.

سرپرست جوانان استقلال درباره اولیت‌های تیم عنوان کرد: اولویت اولیه قطعا بحث قهرمانی است و کسی از قهرمانی بدش نمی‌آید ولی در اولویت دوم بحث بازیکن سازی است و امیدواریم این بازیکنان  بتوانند به رده امید و رده بالاتر تیم ملی جوانان برسند و با مجموعه ای که مدیریت باشگاه در آکادمی و ورزشگاه امام رضا (ع) راه اندازی کرده ان‌شاءالله شاهد این خواهیم بود که در اواسط فصل و در پایان فصل چند نفر از بازیکنان‌مان در تیم‌های ملی حضور داشته باشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: