به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمد برزگر، مربی تیم فوتبال جوانان پرسپولیس، درباره باخت این تیم در دربی به خبرنگار برنا گفت: فوتبال همین است و روی دیگر برد باخت است. در بازی با استقلال دو اشتباه فردی به وجود آمد که گل خوردیم و متاسفانه هر دوگل برخلاف جریان بازی بود. به هرحال بازیکنان در این رده جوان و احساساتی هستند و تا خودشان را پیدا کنند زمان می‌برد. ما کلا در نیمه دوم سوار بازی بودیم و فرصت‌هایی هم داشتیم که بچه‌هایمان استفاده نکردند.

وی درباره بحث داوری این دیدار نیز افزود: داوری خوب بود و بد نبود. خوب کار کرد. اینکه بازیکنان استقلال دائما روزی زمین بودند و داور 4 دقیقه وقت اضافه گرفت خیلی نکته قابل تأملی است.

برزگر درباره کیفیت بازیکنان و کمبود نیروهایی که سرخ‌پوشان سال گذشته داشتند، اظهار داشت: ما از بچه‌های خودمان در رده سنی جوانان استفاده کردیم و بازیکنانی که می‌خواستیم را جذب کردیم، خوشبختانه الان کمبود نیرو نداریم و در لیگ هم بازی اول را بردیم و استقلال هم بازی اولش را باخته بود و سعی می‌کنیم بازی  هفته بعدمان که در زمین خودمان است را ببریم.

مدافع اسبق پرسپولیس درباره شرایط تیم عنوان کرد: خوشبختانه شرایط تیم خوب است و اردویی هم که در ترکیه داشتند با حضور آقای کالدرون و خریدهایی که داشتند ان‌شاءالله تیم خوبی می‌شود، البته کار سرمربی جدید بعد از برانکو سخت است اما من به درخشش پرسپولیس امیدوارم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: