به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ فرشاد پیوس که سابقه صعود با چندین تیم به سطح اول فوتبال ایران را دارد ، به تازگی هدایت چوکای تالش را پذیرفت تا دوباره نام این تیم قدیمی در رسانه ها مطرح شود. پیوس درباره پذیرش مسئولیت سرمربیگری این تیم  به خبرنگار برنا گفت: چوکا تیم قدیمی و ریشه داری است که طرفداران زیادی دارد و من هم این تیم را با قلبم انتخاب کردم.

وی افزود: جایگاه چوکا به هیچ وجه اینجا نیست و علی رغم اینکه کار بسیار سختی در پیش داریم اما من معتقدم با حمایت هواداران و مسولان می توانیم این تیم را به جایگاه اصلی خود بازگردانیم. من باید از آقای دکتر شکری تشکر کنم به هر حال بنده با وی و سایر دوستان که صحبت می کردیم همه بر این باور هستند که نام چوکا با هوادارانش لیاقت حضور در سطح اول فوتبال ایران را دارد و ما طی یک برنامه ریزی و گام به گام به سوی این مهم پیش خواهیم رفت.

آقای گل معروف پرسپولیس در بخش دیگری از صحبتهایش با اشاره به هواداران پر شمار چوکا، خاطر نشان کرد: اکثر هواداران چوکای تالش به پرسپولیس هم گرایش دارند و یکی از انگیزه‌هایی که باعث قبول این پیشنهاد شد همین مساله بود. با تیمی که تماشاگر داشته باشد می‌توان خیلی کارها هم انجام داد و امسال نوبت درخشش چوکا است، البته در لیگ های پایین شما هر چقدر هم خوب باشید اما موفق به صعود نشوید، کارتان و تلاش شما به چشم نمی آید و من امیدوارم به امید خدا، با تلاش و همت بازیکنان و با پشتوانه همین هواداران بتوانیم نام و آوازه چوکای تالش را دوباره زنده کنیم.

مهاجم اسبق و پرآوازه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم و لزوم جذب یک مهاجم ششدانگ کنار علیپور عنوان کرد: پرسپولیس هم در حال آماده سازی خودش است و من فکر می کنم با توجه به حضور در لیگ قهرمانان آسیا و اینکه اگر سرخپوشان بخواهند آنجا پر قدرت ظاهر شوند یک مهاجم خوب و تمام عیار می تواند تیم را در فاز هجومی تکمیل کند. به هر حال پرسپولیس مثل همیشه به حمایت هواداران نیاز دارد و بازیکنان هم نباید تحت جو سازی ها  و حاشیه قرار بگیرند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: