به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ابوالفضل درویش وند، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تهران امروز با حضور در محل باشگاه قرارداد خود را با قرمزها فسخ کرد و از جمع سرخ پوشان جدا شد.

درویش وند درخصوص جدایی خود از پرسپولیس به خبرنگار برنا گفت: امروز به باشگاه رفتم و دیداری با ایرج عرب داشتم و بعد از مذاکراتی که با مدیرعامل انجام دادم، قرارداد خود را فسخ کردم. ضمن این که طلب امسالم را بخشیدم اما قسمتی از مطالباتم باقی مانده و مدیریت باشگاه قول داده تا این مشکل هم برطرف شود.

وی ادامه داد: از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم و به زودی تیم جدیدم را که شهرستانی خواهد بود را معرفی می کنم. با پرسپولیس جام های زیادی را بدست آوردم اما قسمت نشد که زیاد به میدان بروم. با این وجود مطمئن هستم روزی باقدرت به تیم محبوبم بازخواهم گشت. در پرسپولیس مدیون ایگور پانادیچ هستم که برای من زحمات زیادی کشید و امیدوارم بتوانم در لیگ بیشتر به میدان بروم.

درویش وند در انتها گفت: بهترین خاطره من از دربی برد یک بر صفر و تلخ ترین آن شکست سه بر دو مقابل استقلال بوده است. همچنین چهار بار در دربی جوانان حضور داشتم که همه آنها با تساوی به پایان رسید.

 

خبرنگار: علی شفیعی جم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: