به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین، سیدحامد صلحی‌پور ملی پوش پاراوزنه برداری کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: مسابقات جهانی نورسلطان در سطح بالایی برگزار شد و به دلیل این که یکی از ورودی‌های سهمیه‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو بود تعداد شرکت‌کننده‌ها بسیار زیاد بود و می‌توانم بگویم در ادوار ورزشی من این دومین مسابقاتی بود که در این سطح برگزار می‌شد.

وی افزود: در رقابت‌های جهانی مکزیک در جایگاه دوم ایستادم و خوشبختانه در این مسابقات علاوه بر این که رکورد آسیایی خودم را یک کیلوگرم ارتقا دادم توانستم با کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی نسبت به مکزیک در جایگاه بهتری قرار بگیرم و از عملکردم در نورسلطان راضی هستم.

دارنده مدال طلا جهان درباره حریفانش عنوان کرد: در مسابقات آسیایی ژاپن و پاراآسیایی جاکارتا وزنه‌برداری از امارات حریف من بود اما در این رقابت‌ها این ورزشکار غایب بود و حریفانی از چین و کوبا حضور داشتند که بعد از من در مکان‌های دوم و سوم ایستادند.

ملی پوش پاراوزنه برداری در پایان گفت: هدف اصلی من کسب مدال طلا در مسابقات پیش رو است و بعد از آن برای رکورد شکنی برنامه‌ریزی می‌کنم. اکنون باید برای رقابت‌های امارات آماده شوم تا بتوانم سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ را به دست آورم و در توکیو با کسب خوش رنگ‌ترین مدال برای کشورم افتخار آفرینی کنم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: