به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان عصر امروز چهارشنبه به مناسبت روز خبرنگار با حضور در خبرگزاری برنا در جمع خبرنگاران گفت: فرارسیدن روز خبرنگار را به همه همکارانمان در خبرگزاری برنا و همه خبرگزاری ها و رسانه ها که در کشور زحمت می کشند و در جهت رشد و توسعه کشور و رشد آگاهی های مردم تلاش می کنند تبریک می گویم.

وی افزود: امیدوارم که رویکرد ما، رویکردی در جهت ایجاد آرامش و دوری از التهاب آفرینی باشد و کمتر برخی رسانه ها که تلاش خاصی دارند مشکلات و تشنج در جامعه بوجود بیاید، انشاالله آنها هم با بقیه رسانه ها که اکثریت هستند هم گام بشوند و بتوانیم جامعه ای پویا و فعال داشته باشیم. امیدوارم در عرصه رسانه ها که اکثر جوانان و نوجوانان و افرادی که در سن فعالیت هستند، بتوانند موتور محرک توسعه کشور را با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری داشتند که اساس، مبنا و بنیاد گام دوم و مسیر چهل ساله دوم حیات انقلاب بروی دوش جوانان متمرکز کردند و تاکیدات که جناب رییس جمهور انشا الله همه رسانه ها هم جهت تر و هماهنگ تر با جریان عمومی توسعه  کشور باشند.

این عضو هیات دولت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به شرایط فعلی کشور خاطرنشان کرد: در حالی که ما در کشور با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنیم که بر اثر تحریم های ظالمانه و ناعادلانه آمریکا بر علیه کشورمان اعمال می شود باید با وحدت و هماهنگی و هم افزایی تلاش کنیم مانند 40 سال گذشته این دوره ویژه را پشت سر بگذاریم و مطمئن هستیم هیچ نیرویی در مقابل اراده یک ملت نمی تواند بایستد و این ملت مسیر رشد و توسعه آبادانی، عزت و عظمت را با قوت و قدرت طی کند و مطمئن هستیم در این منازعه، پیروز کشمکش خواهیم بود. بنده یک بار دیگر هم روز خبرنگار به همه خبرنگاران تبریک عرض می کنم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: