به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،  در این مراسم جواد نصیری سرپرست انجمن با تاکید بر حفظ انسجام و یکپارچگی جامعه موی تای، اظهار امیدواری کرد که با تداوم این همدلی، موی تای ایران بتواند بار دیگر در عرصه های مهم جهانی و بین المللی، برای ورزش کشور افتخارآفرین باشد.

 گفتنی است در جریان این همایش طی مراسمی ویژه، ضمن تجلیل از زحمات  محمدآقا توحیدی بنیانگذار موی تای در ایران، از لوگوی جدید انجمن موی تای  نیز رونمایی شد.

 حضور روسای انجمن های جوجیتسو و ساواته و همچنین جمعی از مسوولان و پیشکسوتان سبکهای فدراسیون ورزشهای رزمی ازجمله نکات قابل ذکر این مراسم بود.

گفتنی است در برپایی این همایش، حسن محمدخانی نایب ربیس انجمن، وحید علیشاهی دبیر، موسی نقی زاده مدیر اجرایی، حجت الاسلام افضلی، افشین جعفرزاده، علی آرنگ، محمدعلی یوسفی، صادق همایون نژاد، بهزاد رخنه، هادی محمدزاده، رضا امیری، آزاد اسعدی، ابراهیم جعفری و مجید خواجهوند زحمات فراوانی را متحمل شدند.

شاهرخ قبادیان (شادی)، محمد انجدانی، حمید محمدجو، مسعود زوهمند، علی تقوی، علی مهین ترابی، محمد قربانی، کمال میرمهدی و یوسف فریدون نیا، از جمله پیشکسوتانی بودند که در این مراسم حاضر شده و آمادگی و حمایت خود را در جهت  پیشبرد اهداف انجمن اعلام داشتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: