به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ناصر رسولی، مدیر تیم‌های ملی تیراندازی در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص اعزام تیم ملی ایران به مسابقات جهانی فنلاند بیان کرد: تیم ملی آقایان ایران را با 3 ورزشکار در بخش تراپ و 3ورزشکار در ماده اسکیت به رقابت‌های جام جهانی تیراندازی به اهداف پروازی که در فنلاند برگزار خواهد شد، اعزام کردیم. این مسابقات آخرین جام جهانی است که سهمیه المپیک 2020 توکیو دارد و یکی از سخت‌ترین میادین است که بیش از 150 نفر در هر ماده این رقابت‌ها حضور دارند.

وی افزاد: تعداد زیادی از ورزشکاران به روزهای مسابقه اضافه شده اند. این نشان می‌دهد که سطح رقابت‌ها چقدر بالا خواهد بود و قطعا با وجود این تعداد شرکت‌کننده کسب سهمیه المپیک به مراتب سخت‌تر خواهد بود. ان‌شاءالله ورزشکاران ما نتیجه خوبی را در این مسابقات کسب کنند.

رسولی عنوان کرد: ورزش قابل پیش‌بینی نیست اما امیدواریم روز خوب تیراندازان باشد تا اتفاقات خوبی برای کشور عزیزمان رقم بخورد. در تیم تراپ، محدحسین پرورش‌نیا، نریمان نیکخو و بابک یگانه و در تیم اسکیت رامتین بشارتی، امیرمحمد دادگر و علیدوستی نفرات اعزامی هستند.

مدیر تیم‌های ملی فدراسیون تیراندازی گفت: همه ورزشکاران ما در یک سطح هستند و نمی‌توان گفت کدام یک از آن‌ها شانس بیشتری برای کسب نتیجه مطلوب دارند. در مسابقات داخلی رکوردهای بسیار نزدیک به هم را ثبت کردند و اختلاف سطح زیادی بین آن‌ها وجود ندارد.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: