به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حمید کریمی، پیشکسوت فوتبال درباره برگزاری مسابقه خیرخواهانه برای آزادی زندانیان در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: تشکر می‌کنم از علی پروین و تیم پیشکسوتان پرسپولیس، عزیزانی که زحمت کشیدند برای این کاری که امروز در عید قربان در این عید بزرگ برای نجات جان دو انسانی که مرتکب اشتباهی شدند و 6/7 سال زندانی کشیدند. از خانواده  اولیا دم تشکر می‌کنم که به رضایت راضی شدند و امروز در حضور این مردمی که می‌بینید می‌خواهیم گلریزان کنیم تا این دو جوان را به خانواده‌شان برگردانیم. کاری است که همه مردم ایران ما که احساسی و عاطفی هستند امروز روز احساس و عاطفه و انسانیت و مردانگی است که آن ور آبی‌ها هم بدانند ما مردممان را دوست داریم و داریم به یکدیگر کمک می‌کنیم.

او ادامه داد: مسابقه یک بهانه است. این مسابقه به نفع انسانیت است. امروز برد و باختش مهم نیست و این بهانه است انشالله بتوانیم مبالغی که می‌خواهیم جمع کنیم و رضایت خانواده اولیای دم را کسب کنیم که خوشبختانه تقریبا همه کارهایش انجام شده و الان هم حدود 300 میلیون تومان جمع شده و امروز هم بقیه را جمع می‌کنیم و انشالله امام زمان به همه ما کمک کند که این دو جوان بعد از 7/8 سال  که در زندان بودند به خانواده‌هایشان بازگردند.

کریمی در پایان در مورد تیم نامداران کرج توضیح داد: پارسال در لیگ سه بودیم و قهرمان لیگ سه کشور شدیم و آمدیم لیگ دو امسال هم خیلی خوب تیم را بستیم و داریم زحمت می‌کشیم. کادر فنی خوبی داریم، بازیکنان فهمیده و با معرفتی داریم و همه‌مان داریم دست به دست هم می‌دهیم که به لیگ یک راه پیدا کنیم. همان طور که از 3 آمدیم 2 از 2 هم به 1 می‌رویم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: