به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی طی حکمی دومین رقیب خود در انتخابات یعنی علی اکبر جیره سرایی را به عنوان رییس کمیته پیشکسوتان منصوب کرد.

محمدحسین محبی، پیشکسوت کشتی ایران در این باره  به خبرنگار برنا گفت: انتصابات آقای دبیر از زمانی که آمده است خوب بوده، نایب رییسی فردی مثل حمید سوریان که هر جایی برود به عنوان قهرمان جهان و المپیک عزت و احترام دارد برای کشور ایران و کشتی ایران خوب است. نصیرزاده هم نشان داد فرد پیگیری است و برای انتخابات فقط8-9 با به کرمانشاه آمد.حالاهم جیره سرایی منصوب شد که بسیار خوب است و ما این انتصابات را به فال نیک میگیریم.

وی درباره پیش بینی اش از مسابقات جهانی و المپیک افزود: به نظرم باید منتظر ماند و دید اقدامات فدراسیون و  دبیر بعد از این رقابت ها چیست. البته من معتقدم برخی بازیکنان فیکس تیم ملی مانند بهمن تیموری یا رضایی نباید به مسابقات گرجستان اعزام می شدند و باید خود را برای رقابت های قهرمانی جهان که انتخابی المپیک است نیز آماده کنند. البته زمان زیادی تا مسابقات باقی نمانده و اگر انتقادی نیز باشد باید بعد از مسابقات مطرح شود و امیدوارم تک تک بچه ها بتوانند در این مسابقات بهترین عناوین را کسب کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: