به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ کیمیا یزدیان طهرانی، عضو تیم‌ ملی بسکتبال پنج نفره بانوان، درباره شرایط تیم‌ ملی برای حضور در مسابقات غرب آسیا در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم در طول 6 ماه گذشته تمرینات‌مان را به طور مداوم پیگیری کردیم. حتی زمانی که در اردو نبودیم به صورت شخصی تمرینات بدنسازی را انجام می‌دادم و خوشحالم که الان آماده‌تر از همیشه در کنار تیم هستم.

او درباره رقبای آسیایی گفت: تیم‌ملی پنج نفره اولین بار است که حضور در مسابقات آسیایی را تجربه می‌کند کمی با این فضا ناآشنا هستیم و می‌رویم که خودمان را ارزیابی کنیم و با شناخت نقاط ضعف و قوت‌مان خودمان را بالا بکشیم و در آسیا و به ویژه در بخش پنج نفره حرفی برای گفتن داشته باشیم. شاید گفتن این حرف الان کمی دور از ذهن باشد ولی مطمئن باشید که این اتفاق خیلی دور نیست.

طهرانی در پایان درخصوص سرمربی تیم ملی اظهار کرد: وضعیت تیم‌ ملی بسکتبال پنج نفره بانوان با آمدن متشرعی کاملا متفاوت شد. خوشبختانه تیم رشد خوبی کرده و انگیزه زیادی دارد. به نظرم متشرعی یکی از بی ریا‌ترین مربی‌هاست چراکه همه علم خود در حوزه بسکتبال را در اختیار بچه‌ها قرار می‌دهد و تلاش می‌کند تیم مسیر رشد را به خوبی طی کند.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: