به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ امیرحسین بیات، دروازه‌بان 21 ساله که سابقه حضور در تیم‌های پیکان و نفت را نیز در کارنامه خود دارد، در نقل و انتقالات لیگ نوزدهم به پرسپولیس پیوست.

وی درباره آخرین وضعیت این تیم به خبرنگار برنا گفت: خداراشکر همه چیز خوب است و مشتاقانه منتظر شروع لیگ هستیم.

بیات در پاسخ به این سوال که وضعیت تیم چگونه است و نظرش درباره کار کردن با گابریل کالدرون چیست؟ اظهار داشت: تیم در آستانه شروع مسابقات لیگ شرایط بسیار خوبی دارد، کالدرون مربی بسیار بزرگی است و کار کردن با او نیز لذت بخش است.

بیات درباره میزان آمادگی دروازه‌بان‌ها تصریح کرد: خوشبختانه هر چهار گلر بسیار آماده هستند و تمرینات خود را زیر نظر سیدی به بهترین شکل پیش می بریم. کار کردن در کنار دروازه بان خوبی مثل علیرضا بیرانوند یک حسن است و بازیکنی موفق است که بتواند در عین جوانی و نشاط تجربه را از دروازه بان بزرگی مثل او فرا بگیرد. روی هم رفته تلاش همه ما گلرها این است که تیم گلری پرسپولیس به مانند سایر بازیکنان در پست های مختلف رو فرم و آماده باشد.

دروازه‌بان جوان پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا به حضور در دروازه تیم امید دارد، تصریح کرد: امید که قطعا وجود دارد اما کار بسیار سخت است ولی انگیزه بالایی برای کمک به پرسپولیس دارم و خیلی دوست دارم به باشگاه بزرگ و محبوبم بتوانم کمک کنم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: