به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ دلارام وکیلی، عضو تیم‌ ملی بسکتبال بانوان ایران، درباره میزان آمادگی خود برای حضور در رقابت‌های غرب آسیا در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: از همان روزهای نخست سال و تعطیلات عید تمرینات را شروع کردیم در این 6 ماه به طور مداوم و منسجم هم تمرینات فنی و هم بدنسازی را زیر نظر کادرفنی انجام دادیم و الان تقریبا روزهای آخر اردو محسوب می‌شود و خوشبختانه همه آماده و با انگیزه هستند.

او درباره تیم‌های حاضر در غرب آسیا گفت: اطلاع دقیقی ندارم کدام کشورها در این مسابقات حضور دارند ولی اصلی‌ترین رقیب ما اردن و لبنان خواهند بود که اردن به دلیل امتیاز میزبانی شرایط بهتری نسبت به ما دارد و لبنان هم دیگر احتیاجی به معرفی ندارد.

وکیلی در ادامه افزود: تیم یکدست و همدلی داریم که به طور هماهنگ با هم برای سربلندی کشورمان کار می‌کنیم. از نظر پتانسیل چیزی از تیم‌های رقیب کم نداریم ولی نداشتن تجربه که خود مهمترین عامل برای کسب نتیجه محسوب می‌شود نقطه ضعف تیم ماست. با این حال تلاش می‌کنیم بازی خوبی ارائه بدهیم و نتیجه مطلوبی را کسب کنیم.

او با اشاره به عملکرد خوب متشرعی گفت: بسکتبال پنج نفره بانوان به تازگی جان دوباره گرفته و خوشحالم که اردوها منظم برگزار می‌شود و قرار است در یک رویداد رسمی شرکت کنیم. از روزی که متشرعی به تیم اضافه شد تیم سر و شکل تازه‌ای گرفت و همه با انگیزه تمرین می‌کنیم تا روز به روز به اهدافمان در این بخش نزدیک تر شویم.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: