به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ عبدالجلیل آزدم، پیشکسوت فوتبال، درباره بازی خیرخواهانه برای آزادی  زندانیان در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: این دیدارها خیلی خوب است و باعث می‌شود علاوه بر اینکه یک کار خیرخواهانه و بزرگی صورت بگیرد خیلی از بزرگواران هم دور هم جمع می‌شوند. خوشحالم در این دیدارها شرکت می‌کنم و ان‌شاءالله بتوانم قسمت خیلی کوچکی از این کار را در شادی‌اش سهیم باشم.

او در مورد وضعیت پرسپولیس برای حضور در فصل جدید لیگ گفت: خوب می‌بینم و دیدم مثبت است چون تیم شاکله اصلی‌اش را حفظ کرده اما کارش خیلی سخت است. خدا را شکر کریم باقری بزرگوار هستند و ایشان قطعا می‌توانند به تیم کمک کنند.

آزدم درباره شرایط حضور بانوان در استادیوم‌ها نیز اظهار کرد: باید این کار را خیلی وقت پیش انجام می‌دادیم و امکاناتش را فراهم می‌کردیم. می‌توانیم از این به بعد  همکاری لازمه را داشته باشیم و خیلی خوب است. همه استقبال می‌کنند و بانوان محترم مثل خواهران و مادران ما هستند. وقتی به ورزشگاه می‌آیند می‌توانیم حرمت‌شان را نگه داریم و کار بسیار زیبا و قشنگی است و در آینده اگر بشود و اجازه بدهند خیلی کار فرهنگی خوبی می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: