به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛حسن خانمحمدی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم در آستانه آغاز لیگ برتر به خبرنگار برنا گفت: به نظر من موضوع مهم در حال حاضر این است که برخی حواشی ایجاد شده نباید به مستطیل سبز و زمین بازی وارد شود.

وی افزود: در چهار فصل گذشته شخص برانکو مدیریت بسیار خوبی در تیم داشت و همان مدیریت باید ادامه پیدا کند تا تیم بتواند نتیجه بگیرد.

هافبک سابق پرسپولیس درباره حضور مهاجم خارجی در این تیم اظهار داشت: در حال حاضر حضور 24بازیکن یا 23 بازیکن تاثیر زیادی ندارد، نکته مهم این است که بازیکنان با حداقل استرس و حداکثر تمرکز بتوانند در بازی نخست به میدان بروند و با تلاش بتوانند لیگ را با اقتدار آغاز کنند و سه امتیاز بازی نخست را بدست بیاورند.

خانمحمدی درباره دربی هفته چهارم نیز تصریح کرد: این بازی هم مثل همه بازی‌ها سه امتیاز دارد.البته من به برد در دربی امیدوارم چون این تیم مدعی اصلی قهرمانی لیگ و جام حذفی است و هر حریفی می‌خواهد هرطور که شده مقابل این تیم خودش را نشان دهد.

مربی تیم نوجوانان پرسپولیس در پایان پیرامون وضعیت این تیم نیز اظهار داشت: خوشبختانه ما بازی نخست را با قدرت شروع کردیم و امیدواریم در ادامه هم بتوانیم موفق باشیم. خوشبختانه وضعیت تیم خوب است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: