به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، رقابت‌های جهانی دراگون بوت قرار است 29 مرداد تا 3 شهریور به میزبانی تایلند برگزار شود و تیم‌های منتخب ایران نیز در دو بخش آقایان و بانوان در این رویداد مهم حضور خواهند داشت.

برهمین اساس پس از اعزام تیم آقایان، تیم دراگون بوت بانوان ایران نیز با مشخص شدن ترکیب نهایی‌ راهی تایلند شد تا در رقابت‌های جهانی شرکت کند.

اعضای تیم دراگون بوت بانوان پیش از اعزام به مسابقات با رئیس فدراسیون دیدار کردند. علیرضا سهرابیان در این دیدار از اعضای تیم منتخب دراگون بوت بانوان خواست تا تلاش خود را برای اعتلای نام میهن عزیزمان به کار گیرند و به عنوان نماینده ایران عملکرد خوبی در مسابقات داشته باشند.

سپیده رمضان پور، شقایق نعیمی، زینب اسماعیلی، الهه قربان‌زاده، زهرا ملاکاظمی، معصومه اکبری، زهرا قسمتی، سده امین، زینب سامانی، نیلوفر غلامدوست، یلدا پورعلی، یاسمن پورعلی و متینه اسدی نفرات اعزامی تیم منتخب دراگون بوت بانوان ایران به مسابقات جهانی هستند.

سحر رمضان پور مربی تیم و مریم عرب‌نژاد سرپرست تیم اعزامی هستند.

رمضان پور مربی تیم منتخب دراگون بوت ایران درباره شرایط ورزشکاران در آستانه مسابقات جهانی اظهار کرد: رقابت‌ها با سطح بالایی برگزار می‌شود. رقابت بین 29  کشور و 5 هزار ورزشکار است و قطعا سطح آن بالا خواهد بود.

وی افزود: با تمرین‌هایی که داشتیم و زمان‌هایی که بچه‌ها ثبت کردند باید بگویم که شرایطمان خوب است. رکوردهای خوبی ثبت کردیم و به امید مدال راهی رقابت‌های جهانی می‌شویم.

مربی تیم منتخب دراگون بوت ایران در رقابت‌های جهانی تایلند همچنین گفت: ما قرار است در مسابقات رده سنی زیر 24 سال و رده سنی آزاد شرکت کنیم و در هر دو رقابت هم به دنبال کسب مدال هستیم و شانسمان بالا است.

رمضان پور درباره رقابت‌های جهانی نیز بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی که کردیم قرار است در مسافت‌های 200، 500 و 2 هزار متر مسابقه بدهیم. شرایط ورزشکاران خوب است و تمرین‌های مناسبی داشته‌ایم و با تمام توان رقابت می‌کنیم تا به مدال برسیم. امیدوارم که همه چیز خوب رقم بخورد و افتخارآفرین باشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: