به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ غلامرضا شعبانی‌بهار در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص وضعیت اردوهای تیم ملی ایران بیان کرد: اردوی تیروکمان طبق برنامه‌‌ای که سرمربیان ما اعلام می‌‌کنند، برگزار می‌شود. هفته گذشته اردوی تیم ملی‌ تمام شد و طی روزهای پنجشنبه جمعه‌ 24 و25 مرداد ماه، مسابقات انتخابی مکمل تیم ملی برای هم‌افزایی بچه‌های تیم‌ ملی برگزار شد و نفرات مشخص شدند. از نفراتی که در این رقابت‌ها امتیازات خوبی کسب کردند، دعوت کردیم تا در اردوی تدارکاتی که روز شنبه 2 شهریور ماه تشکیل خواهد شد، حضور داشتخه باشند.

وی افزود: زهرا نعمتی هم جزو تیم است و مانند همه بچه‌ها در تلاش است تا بتواند سهمیه المپیک 2020 توکیو را کسب کند. تیم ملی 17 شهریور به مسابقات فیلیپین اعزام می‌شود که نعمتی هم یکی از آن‌ها خواهد بود.

شعبانی‌بهار عنوان کرد: حساسیت افکار عمومی و رسانه‌ها روی زهرا نعمتی زیاد است و این موضوع مسئولیت او را سنگین‌تر می‌کند. وقتی یک رسانه ملی در خصوص وضعیت او می‌پرسد، چیزی جز فشار و استرس برای او ندارد. خودشان هم می‌گویند که همه انتطار دارند. وقتی بیش از اندازه به یک ورزشکار پرداخته شود، کار او سخت‌تر می‌شود و این موضوع کمکی به او نمی‌کند.

رییس فدراسیون تیروکمان اظهار داشت: به عنوان مسئول مستقیم می‌گویم که توجهات برای نعمتی کمک کننده نیست. حساسیت‌های این چنینی و توجهات بیش از اندازه نسبت به وضعیت اردو و تمرینات، او را تحت فشار قرار می‌دهد. نعمتی برای ما خیلی مهم است اما خیلی نباید به آن بپردازیم.

وی گفت: در بخش بانوان علیپور، نعمتی و شجاع‌مهر، در بخش آقایان هم میلاد وزیری و رضا شعبانی وضعیت خیلی خوبی دارند. انتظار ما از بچه‌های تیم ملی در حد کسب سهمیه المپیک است و همین یک افتخار بزرگ محسوب می‌شود. برای ما بهترین نتیجه حضور بچه‌ها در مسابقات المپیک است.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: