به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سجاد پورحسینی، تیرانداز خوب کشورمان که به همراه تیم ملی ایران به مسابقات جام جهانی 2019 ریو برزیل اعزام شد، طی گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص این رقابت‌ها بیان کرد: خداراشکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و اردوهای متداوم و منظمی داشتیم. امیدواریم تمام نفرات تیم سهمیه کسب کنند. با توجه به وضعیت مالی کشورها ممکن است کشورهایی که مانند ما مشکلات مالی داشته باشند، نفرات سهمیه‌دار را اعزام نکنند اما در مسابقات نفراتی که سهمیه کسب کردند آن‌ها در آمار توزیع قرار نمی‌گیرند و سهمیه به نفرات پایین‌تر می‌رسد.

وی افزود: نفرات زیادی هستند که سهمیه کسب کردند و از طرفی برزیل کشوری است که از آسیا دور است، به همین دلیل ممکن است خیلی از کشورها تیم اعزام نکنند و این موضوع شانس ما را بیشتر می‌کند. فقط در رشته بادی کار می‌کنم اما دوستان دیگر با مشکل فشنگ روبه‌رو هستند. در رشته من ماده 50 متر حذف شده است و فقط در ماده 25 کار می‌کنم.

پورحسینی گفت: در رشته تیراندازی نمی‌توان قول داد، کلا در ورزش قهرمانی قول دادن برای کسب موفقیت یا قهرمانی کار اشتباهی است اما قول می‌دهم تمام سعی خود را کنم تا بهترین نتیجه را به ارمغان آورم.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: