به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ماشین‌سازی تبریز امروز در هفته نخست لیگ برتر توانست با یک گل استقلال را شکست بدهد.

رسول خطیبی، سرمربی ماشین‌سازی در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: ما این برد را به جمشید خطیبی تقدیم می‌کنیم.  فکر می‌کنم بازی دوستانه‌ای که در پیش فصل با استقلال داشتیم خیلی به ما کمک کرد. استقلال با کادرفنی‌ای که دارد جزو مدعیان لیگ برتر است. ما می‌دانستیم در نیمه دوم با اضافه شدن بازیکن قد بلندشان رو به توپ‌های بلند می‌آورند اما ما سعی کردیم که جلوی این کار را بگیریم. البته استقلال توانست چند بار از این طریق خطرناک شوند.  بازیکنان جوانی را در بازی به میدان فرستادیم. هواداران و رسانه‌ها به این هواداران اعتماد کنند چون به مرور شرایط بهتر می‌شود. این برد برای ما از فردا تمام می‌شود و به فکر بازی بعدی هستیم.

سرمربی ماشین‌سازی گفت: ما نقطه ضعف استقلال را می‌دانستیم و در ۱۰ دقیقه اول با اضافه شدن وینگرهایمان توانستیم موقعیت‌های خوبی ایجاد کنیم. این نکته را در نظر بگیرد که بازیکنانی مانند آل کثیر دیر به ما اضافه شد و شرایط بدنی خوبی را نداشت. ما با این شرایط توانستیم مقابل استقلال سه، چهار موقعیت داشتیم. این موقعیت‌ها به ما اعتماد به نفس گل‌زنی داد.

وی افزود: پیش‌بینی کرده بودیم که استقلال برای نیمه دوم به کناره‌ها می‌رود. در این نیمه متاسفانه مجبور به انجام دو تعویض اجباری شدیم و تاکتیکمان را تغییر دادیم. بازیکنان ما باتوجه به این که بعضی از آن‌ها برای اولین بار مقابل استقلال بازی می‌کردند، عملکرد خوبی داشتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: