به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مینا بارانی، سرمربی تیم فوتسال بانوان حفاری ایران درباره عملکرد تیمش در چهار هفته سپری شده لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: با توجه به این که فقط چهار هفته از لیگ برگزار شده نه می‌توان به درستی در مورد وضعیت لیگ حرفی زد و نه در مورد تیم‌ها اما در مجموع در طول این چهار هفته بازی‌های خوبی داشتیم و فقط متاسفانه در بازی دوم‌مان خوب نبودیم که باعث شد امتیاز زیادی را ز دست بدهیم.

او در مورد  دیدار با ستارگان ورامین در هفته پنجم نیز اضافه کرد: بازی با ستارگان ورامین  آسان نخواهد بود ولی در هر صورت ما تلاش خواهیم کرد در این دیدار بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و امتیاز از دست رفته را جبران کنیم.

بارانی با اشاره به این که هشت تیم مدعی اصلی قهرمانی هستند اضافه کرد: امسال لیگ جذاب‌تری داریم چون تعداد تیم‌های مدعی نسبت به گذشته خیلی بیشتر شده و تقریبا می‌توانم بگویم که 7 یا 8 تیم از مدعیان اصلی برای قهرمانی هستند. چون اکثر بازیکنان ملی‌پوش در تمام تیم‌ها پخش شدند شرایط تقریبا برای همه یکسان است. خوشبختانه ما امسال شاکله تیم را حفظ کردیم و تلاش خواهیم کرد با همین تیم به مرحله پلی‌آف صعود کنیم.

سرمربی تیم حفاری در پایان در پاسخ به این سوال که آیا اضافه شدن پلی‌آف به مسابقات لیگ باعث جذابیت بازی‌ها شده است یا خیر؟ گفت:  اضافه شدن این بخش به فوتسال بانوان در واقع یک تغییر محسوب می‌شود که از دو جنبه قابل بررسی است. از این که تیم‌ها بازی بیشتری انجام می‎دهند و تکلیف قهرمان هم دیرتر مشخص می‌شود حتی تیم چهارم نیز شانس قهرمانی  دارد قطعا جذاب است ولی به برای مثال برای تیمی که به عنوان صدرنشین راهی پلی‌آف می‌شود شاید زیاد جذاب نباشد چرا که اگر پلی‌آف نبود قطعا  تیم صدر نشین جام را بالای سر می‌برد از این رو نمی‌توان گفت این تغییرات کاملا خوب و جذاب است.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: