به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا ، دکتر سلطانی فر به همراه رییس کمیته ملی المپیک عصر امروز با حضور در تالار وزنه برداری ، تمرینات تیم ملی را نزدیک نظاره کردند .

در این بازدید بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه برداری در جریان این بازدید ، گزارشی از فرایند فعالیت های این فدراسیون و روند آماده سازی تیم های ملی ارائه داد. در ادامه سرمربی تیم ملی نیز به ارائه گزارش از آخرین وضعیت ملی پوشان پرداختند .

مقام عالی ورزش کشور در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی وزنه‌برداری در جمع ملی‌پوشان گفت: از تلاش‌های خوبی که برای حضور در مسابقات جهانی انجام می‌شود تشکر می‌کنم و امیدوارم شاهد موفقیت ملی‌پوشان باشیم.

وزیر ورزش ادامه داد: یکی از رشته‌هایی که همیشه مورد نظر هست و مردم از آن مطالبه دارند، وزنه‌برداری است، کما اینکه وزنه برداری همواره در میادین مختلف آسیایی، جهانی و المپیک درخشیده است.

وی تصریح کرد: هر چند با محدودیت سهمیه مواجه هستیم اما امیدواریم هر 2 وزنه‌بردار ما که انتخاب می‌شوند حتی برای کسب مدال طلا روی تخته بروند. البته می‌دانیم که کسب مدال در المپیک ارزش و اهمیت ویژه‌ای دارد و کار سخت و طاقت‌فرسایی است. امیدوارم در مسابقات جهانی نتیجه خوبی بگیریم.

سلطانی‌فر تصریح کرد: ما و کمیته ملی المپیک علی‌رغم تمام محدودیت‌ها تا جایی که توانستیم اجازه ندادیم رشته‌های المپیکی دچار مشکل شوند و تلاش کردیم تمام نیازها تأمین شوند و می‌دانیم که شما هم قدر این حمایت‌ها را می‌دانید.در جلسات ستاد عالی بازی‌ها که از حدود یک سال و نیم پیش رشته‌های مختلف را رصد می‌کنیم نوسان شدیدی ندیدم و امیدواریم خودمان را برای حضوری موفق در المپیک آماده کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: