به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیدمحمد علوی، پیشکسوت فوتبال درباره دیدار نخست کشورمان در چارچوب بازی‌های مقدماتی جام جهانی مقابل هنگ کنگ به خبرنگار برنا گفت: ما در گروه خوبی قرار داریم و انشاالله با اقتدار از گروه خود صعود می کنیم.

وی افزود: هنگ کنگ نمی تواند حریف سختی برای ما باشد، اما هنوز نمی توانیم درباره ویلموتس و نوع بازی تیمش صحبت کنیم و قضاوت درباره سرمربی جدید زود است. آنچه که مربی بلژیکی را نسبت به کی روش متفاوت کرده نوع نگرش وی به فوتبال و علاقه او به فوتبال تهاجمی است که مورد علاقه هواداران ایرانی است. بر اساس یک اصل مهم در فوتبال که بهترین دفاع حمله است می توانیم از همان جلو حریف را تحت فشار قرار بدهیم و علاوه بر فوتبال مالکانه بتوانیم حملات زیادی را هم روی دروازه حریف پی ریزی کنیم. می توانیم 3-4 گل به هنگ کنگ در خانه اش بزنیم و بازی های مقدماتی را با یک برد خوب شروع کنیم.

هافبک پیشین پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم در لیگ نیز عنوان کرد: نه تنها پرسپولیس بلکه بسیاری از تیم‌ها به دلیل تغییرات مانند هندوانه در بسته هستند. البته تغییرات در پرسپولیس حداقلی بوده و فکر می کنم تیم می تواند روند موفقیت گذشته را تکرار کند. البته اینکه یک سرمربی بخواهد تفکرات خود را به تیم تزریق کند زمان‌بر خواهد بود و هواداران در پرسپولیس مانند تیم ملی باید از سرمربی جدید خود حمایت کنند.

علوی درباره دربی هفته چهارم لیگ برتر هم اظهار داشت: برخی می گویند زمان دربی زود است اما به نظرم خوبی دربی به همین زود برگزار شدن و جذابیت همیشگی آن است و فکر می‌کنم پرسپولیس برنده مسابقه خواهد بود.

سرمربی جدید کارون اروند خرمشهر پیرامون وضعیت این تیم گفت: تیم هنوز در اردو بروجن است و هنوز تیم را تحویل نگرفته ام و به هرحال تمام تلاش مان را برای اعتلای فوتبال خوزستان و این تیم خواهیم کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: