به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علیرضا اکبرپور، پیشکسوت باشگاه استقلال درباره نخستین دیدار تیم ملی در چارچوب رقابت‌های انتخابی مقابل هنگ کنگ به خبرنگار برنا گفت: تیم ملی دوران جدیدی را پس از رفتن کی روش و آمدن ویلموتس شروع کرده و همه امیدواریم تیم بتواند با انجام بازی‌های خوب و هجومی به نتایج قابل توجهی نیز دست پیدا کند.

وی افزود: هنگ کنگ تیم ناشناخته ای است اما تردیدی وجود ندارد که نمی تواند حریف ملی پوشان ما شود. بازیکنان تیم ملی چند سالی است کنار هم بازی می کنند و می تواند یک نقطه قوت برای تیم به شمار بیاید. هنگ کنگ تیم درجه دو در آسیا به شمار می رود و بعید می دانم تیم ملی کار چندان سختی مقابل این تیم داشته باشد.

مهاجم پیشین استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: اگر به لحاظ فنی بخواهیم بازی های استقلال در لیگ را بررسی کنیم به نظرم تیم روند رو به رشدی داشته و در بازی فولاد بازی بهتری را به مراتب از دیدار اول انجام داد.

اکبرپور در پاسخ به این سوال که دلیل ضعف استقلال در فاز تهاجمی را چه می داند، عنوان کرد: نه فقط من بلکه سایر کارشناسان و البته خود سرمربی نیز به این موضوع واقف هستند که مهاجمان خوب تغذیه نمی شوند و استقلال به یک وینگر نیاز دارد اما حالا با وضعیت فعلی معتقدم اگر دفاع های استقلال از کنار در حمله حضور داشته باشند، هافبک ها می توانند راحت تر برای خط حمله بازی سازی کنند و با افزایش موقعیت های خطرناک استقلال آسان تر و بیشتر گل می زند. به هرحال باید به تیم وقت بیشتری بدهیم تا بتواند به‌دور از حاشیه در بحث فنی پیشرفت کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: