به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بیست و دومین دوره جام باشگاه‌های هندبال آسیا در سال 2019 قرار است به میزبانی کره‌جنوبی برگزار شود که قرعه‌کشی این مسابقات در کویت انجام شد و تیم سپاهان در گروه B این رقابت‌ها با الوکره (قطر)، عمان (عمان)، باربار (بحرین)، الوحده (عربستان)، العربی (کویت)، سپاهان (ایران) همگروه شد.

محسن طاهری، سرمربی تیم سپاهان درخصوص قرعه‌کشی هندبال جام باشگاه‌های آسیا در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار داشت: طبق قرعه کشی انجام شده ما در گروه 6 تیمی قرار گرفتیم. قرار گرفتن در این گروه سختی‌های خودش را دارد چرا که در مجموع فقط دو تیم اول می‌توانند به مرحله بعدی صعود کنند و این کار را برای ما دشوار می‌کند.

او درمورد بازی‌های تدارکاتی پیش بینی شده گفت: بازی تدارکاتی نداریم چرا که هم درگیر بازی‌های لیگ هستیم و هم در این شرایط سخت اقتصادی واقعا برگزاری دیدار تدارکاتی با حریفان آسیایی آسان نیست.

طاهری درپایان درمورد وضعیت تیم سپاهان در لیگ برتر بیان کرد: خوشبختانه شرایط خوبی  داریم و بچه‌ها خوب کار می‌کنند هرچند که در بازی با مس، سپاهان همیشگی نبودیم ولی تلاش می‌کنیم در بازی‌های بعد روند خوب‌مان را ادامه دهیم. امسال همه برای قهرمانی آمدند و بدون شک سپاهان هم شانس خوبی خواهد داشت.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: