به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمدصالح پالیزبان، کماندار تیم ملی کامپوند ایران طی گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص وضعیت اردوهای تیم ملی بیان کرد: مراحل زیادی را در اردوها پیش رو داریم و تازه شروع تمرینات آمادگی تیم برای مسابقات قهرمانی آسیا است و با رکوردگیری نفرات اصلی تیم برای اعزام به مسابقات می‌شود. طبق تجربیاتی که از قبل در مسابقات قهرمانی آسیا دارم و باتوجه به اینکه از زمانی که به تیم آمدم سرمربی تیم مجید احمدی بودند، اگر این روال ادامه داشته باشد نتیجه خوبی می‌توانیم بگیریم.

وی افزود: اگر اردوها به صورت منظم برگزار شود و رسیدگی‌ها خوب باشد تمام تلاشم را می‌کنم که نتایج خوبی کسب کنم. اگر امکانات خوبی در اختیارمان بگذارند شاید بتوانیم نتایج مطلوب را کسب کنیم.

پالیزبان عنوان کرد: نزدیک المپیک که می‌شویم، توجهات به رشته‌های غیر المپیکی کم می‌شود. به همین دلیل نتایجی که آن رشته می‌تواند کسب کند به مراتب پایین‌تر می‌آید، اعزام به مسابقات کم و اردوها نیز کم‌تر می‌شود. صددرصد نتایجی که می‌خواهیم را نمی‌توانیم کسب کنیم.

کماندار تیم ملی کامپوند در پایان گفت: تیم کامپوند ایران به مسابقات کاپ آسیایی فیلیپین اعزام نمی‌شود اما پس از آن مسابقات قهرمانی آسیا را داریم که امیدوارم بتوانیم اعزام شویم. به دلیل اینکه المپیکی نیستیم، تیم به فیلیپین اعزام نمی‌شود. همان بحث رسیدگی ها است و صلاح دیدند که رشته‌های المپیکی را بفرستند. به دلیل مشکلات اقتصادی و بحث بودجه فدراسیون اهمیت از رشته کامپوند برداشته شده و بیشتر به رشته ریکرو که المپیکی است، می‌پردازد. تمام تجهیزات از خارج از کشور وارد می‌شود و تأمین تجهیزات بسیار سخت است. امیدوارم فدراسیون و وزارت ورزش کمک کنند تا بتوانیم نتایجی که دلمان می‌خواهد را کسب کنیم.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: