به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ رضا مهنان، سرمربی تیم‌ ملی کوراش درباره عملکرد ملی‌پوشان در رقابت‌های جهانی در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: این مسابقات به میزبانی کره جنوبی برگزار شد و ۴۲ کشور در این دوره حضور داشتند. ما در این دوره با پنج نماینده شرکت کردیم که در نهایت با کسب چهار مدال نقره بر سکو سوم مسابقات ایستادیم.

او ادامه داد: سال قبل در مسابقات جهانی ترکیه نفرات بیشتری داشتیم اما تعداد مدال‌هایمان کمتر بود. خوشبختانه با این که در طول این یک سال تمرینات زیادی هم نداشتیم ولی موفق‌تر از قبل عمل کردیم.

سرمربی تیم‌ ملی کوراش در مورد برگزاری مسابقات قهرمانی کشوری نیز گفت: پس از قرار گرفتن در زیر مجموعه فدراسیون ووشو صحبت شد که برای این رشته‌ هم مسابقات کشوری داشته باشیم تا بر اساس آن هم استعدادیابی صورت بگیرد و هم افراد بر اساس توانایی که دارند به تیم‌ ملی دعوت شوند. این مسابقات در نیمه دوم سال برگزار خواهد شد.

مهنان در پایان یادآور شد: پس از برگزاری مسابقات کشوری مهمترین رویدادی که به آن اعزام خواهیم شد رقابت‌های قهرمانی آسیا خواهد بود که سال آینده برگزار می شود و هنوز کشور میزبان مشخص نشده است.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: