به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سازمان لیگ اعلام کرده که دربی هفته چهارم به صورت نود به ده برگزار خواهد شد. یعنی 90 درصد تماشاگران تیم میزبان (استقلال) و تنها 10درصد هواداران تیم مهمان (پرسپولیس) حق حضور در ورزشگاه ازادی را دارند. با این وجود، مدیرعامل پرسپولیس معتقد است که امکان تحقق چنین مسئله ای تا دو هفته دیگر وجود ندارد اما در دربی برگشت چنین اتفاقی می تواند به سرانجام برسد.

حسن انصاری فرد گفته است: « ما یک بحث بلیت‌فروشی داشتیم و تصمیم گرفتیم سامانه هواداری خود را به بلیت فروشی وصل کنیم. ما اطمینان داریم بحث 90 به 10 در این بازی(دربی رفت) اجرا نمی‌شود ولی امید داریم که در بازی برگشت این اتفاق بیفتد. چون ما برنامه برای شناسایی تماشاگرانمان داریم و می‌خواهیم روی بحث کارت هواداری مانور کنیم. کسانی که کارت هواداری پرسپولیس را داشته باشند با کارت ملی خود می‌توانند بلیت بخرند و آنها خیلی راحت شناسایی شوند اما در این بازی بعید می‌دانم بتوانند تماشاگران را شناسایی کنند که چه کسی پرسپولیسی است و چه کسی استقلالی».

استادیوم آزادی

این در حالی است که در دربی برگشت پرسپولیس میزبان است و اگر قرار باشد که در دربی رفت تماشاگران به صورت 90 به10 در ورزشگاه حاضر نشوند اما در دربی برگشت چنین اتفاقی بیافتد، قطعا ناراحتی و اعتراض استقلالی ها را به دنبال خواهد داشت.

به هر حال با توجه به صحبتهای انصاری فرد به نظر می رسد این دربی با تعداد تماشاگران مساوی برگزار می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: