به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به بحث قراردادهای بالای بازیکنان در تلویزیون گفت: مبالغ قراردادها بالا است و اشکالی هم ندارد. قراردادهایی بسته شده است. تلاش می کنیم به تعهداتی که وجود دارد عمل کنیم. قول می دهیم به بهترین نحو ممکن تعهدات را انجام بدهیم.

بعد از این صحبت ها، گمانه زنی هایی درباره مبلغ 8 میلیاردی مطرح و از علیرضا بیرانوند به عنوان بازیکنی که چنین قراردادی بسته است، یاد شد اما مدیرعامل پرسپولیس صحبت‌های تلویزیونی خود را این‌گونه تصحیح کرد. وی درباره اینکه گفته بود قرارداد بازیکنان بالا است، تاکید کرد: منظور من کل هزینه های تیم با احتساب بدهی‌ها بود. کار ما سخت است ولی مشکلات را رفع و رجوع می کنیم. اصلا درباره بیرانوند صحبتی نکردم.

وی افزود: بنده درباره بیرانوند صحبتی نکردم و مجری برنامه هم حرفی نزد. نمی دانم چرا درباره رقم قرارداد بیرانوند اینقدر صحبت می شود. ارقامی عنوان می شود که اصلا واقعیت ندارد. نمی دانم مبلغ 8 میلیاردی قرارداد بیرانوند از کجا بر سر زبان‌ها افتاده و مدت هاست که درباره اش صحبت می شود.

در اینکه بیرانوند یکی از بهترین بازیکنان ایران است، تردیدی نیست ولی اطمینان دارم بازیکنان دیگری در لیگ برتر خودمان هستند که قراردادشان از بیرانوند بیشتر است ولی هیچ صحبتی راجع به قرارداد آنها نمی شود.

انصاری‌فرد با بیان اینکه مبلغ 8 میلیاردی اصلا صحت ندارد، تاکید کرد: قرارداد دروازه‌بان ملی پوش ما خیلی کمتر از این ارقام است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: