به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نخستین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های ساحلی توسط اتحادیه کمیته‌های ملی المپیک (ANOC) با شرکت 16 کشور در رشته فوتبال ساحلی از 19 تا 24 مهرماه به میزبانی قطر برگزار می‌شود.

گروه‌بندی مسابقات به شرح زیر است:

گروه اول: برزیل، سوییس، امارات، مراکش
گروه دوم: ایتالیا، اسپانیا، مکزیک، جزایر سلیمان
گروه سوم: ایران، پاراگوئه، سنگال، اوکراین
گروه چهارم: روسیه، ژاپن، اروگوئه، السالوادور

بر این اساس، برنامه مسابقاتی این رقابتها (به وقت محلی) به شرح زیر است:

روز جمعه 19 مهر
جزایر سلیمان – ایتالیا ساعت 16:30 در ورزشگاه
اسپانیا - مکزیک ساعت 16:30 در زمین شماره یک

اوکراین - ایران ساعت 19:30 در ورزشگاه
پاراگوئه - سنگال ساعت 19:30 در زمین شماره یک

السالوادور - روسیه ساعت 21:00 در ورزشگاه
ژاپن - اروگوئه ساعت 21:00 در زمین شماره یک

مراکش - برزیل ساعت 22:30 در ورزشگاه
سوییس - امارات ساعت 22:30 در زمین شماره یک

روز یکشنبه 21 مهر
برزیل – امارات ساعت 16:30 در ورزشگاه
سوییس – مراکش ساعت 16:30 در زمین شماره یک

روسیه – اروگوئه ساعت 19:30 در ورزشگاه
ژاپن – السالوادور ساعت 19:30 در زمین شماره یک

ایران – سنگال ساعت 21:00 در ورزشگاه
پاراگوئه – اوکراین ساعت 21:00 در زمین شماره یک

ایتالیا – مکزیک ساعت 22:30 در ورزشگاه
اسپانیا – جزایر سلیمان ساعت 22:30 در زمین شماره یک

روز دوشنبه 22 مهر
ایران - پاراگوئه ساعت 16:30 در ورزشگاه
سنگال - اوکراین ساعت 16:30 در زمین شماره یک

ایتالیا - اسپانیا ساعت 19:30 در ورزشگاه
مکزیک – جزایر سلیمان ساعت 19:30 در زمین شماره یک

برزیل - سوییس 21:00 در ورزشگاه
امارات - مراکش ساعت 21:00 در زمین شماره یک

روسیه - ژاپن ساعت 22:30 در ورزشگاه
اروگوئه - السالوادور ساعت 22:30 در زمین شماره یک

روز سه‌شنبه 23 مهر – نیمه نهایی
تیم نخست از گروه چهارم – تیم نخست از گروه سوم  ساعت 17:30 در ورزشگاه
تیم نخست از گروه یک – تیم نخست از گروه دوم  ساعت 20:30 در ورزشگاه

روز چهارشنبه 24 مهر – فینال
دیدار رده بندی ساعت 17:30 در ورزشگاه
دیدار فینال ساعت 20:30 در ورزشگاه

لازم به توضیح است، دیدارهای تیم‌های همگروه باتوجه به برنامه مسابقات به صورت همزمان در دو زمین فوتبال ساحلی برگزار می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: