به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بهتاش فریبا، پیشکسوت باشگاه استقلال، درباره آخرین وضعیت این تیم و بازی حساس امروز آنها مقابل نفت مسجدسلیمان به خبرنگار برنا گفت: بازی در مسجدسلیمان برای استقلال ساده نیست چراکه علاوه بر تماشاگران حریف و جو ورزشگاه بحث گرما و شرجی بودن هوا نیز مطرح است که روی هم رفته این موارد بازی را برای آبی‌پوشان سخت می‌کند.

وی افزود: معتقدم در این تعطیلات لیگ استراماچونی تیمش را جمع و جور کرده و با توجه به اینکه چشمی به تیم اضافه شده می‌توان به آینده تیم امیدوار بود و فکر می‌کنم امروز استقلال نخستین سه امتیاز خود را دشت خواهد کرد. البته کادر فنی باید به مسائل روحی و روانی قبل بازی هم اهمیت بدهد تا این پیروزی کسب شود.

بازیکن پیشین استقلال درباره دربی هفته چهارم و تاثیر بازی امروز بر آن نیز اظهار داشت: برد امروز استقلال را آماده دربی می‌کند. در دربی بحث روانی بسیار مهم است. بازیکنان بعضا در بازی های قبل از دربی مراقب مصدوم شدن هستند و گرفتن اخطار و اخراج شدن را در نظر دارند و اهمیت حضور در دربی برای آنها مهم است. همه می‌دانیم بازی امروز 3 امتیاز دارد و بازی مقابل پرسپولیس هم 3 امتیاز اما برد در دربی می‌تواند ارزش بسیار زیادی داشته باشد.

فریبا درباره پیش‌بینی‌اش از این دیدار گفت: تاکید می‌کنم استقلال علاوه بر موارد فنی به لحاظ روحی و روانی نیاز به کار دارد و به نظرم استقلال می‌تواند برنده شهرآورد باشد. بارها این بازی را برده‌ایم و امیدوارم در هفته چهارم هم ما پیروز شویم.