به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ رضا وطن‌خواه، ملی‌پوش اسبق فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس، درباره آخرین وضعیت این تیم به خبرنگار برنا گفت: همه ما می‌دانیم پرسپولیس دچار تغییراتی شده و تیم برای رسیدن به شرایط آرمانی به زمان نیاز دارد. من اصالتی آذری دارم و در بازی تراکتورسازی دوست داشتم بازی مساوی شود. البته حالا هم ناراحت نیستم. در آن بازی پرسپولیس نتوانست بازی همیشگی خود را انجام بدهد.

وی افزود: همواره در اوج ماندن و در قله بودن بسیار سخت‌تر از فتح آن است. پرسپولیس سه دوره قهرمان لیگ شده و مشخص است بازیکنان برای این موضوع استرس دارند و تنها حمایت تمام قد هواداران می‌تواند استرس بازیکنان را کم کند. شما اگر بخواهید قهرمان شوید نباید حریف برایتان فرقی کند و خوشبختانه این روحیه در پرسپولیس وجود دارد و می‌توانیم به کسب عنوان قهرمانی در این فصل نیز امیدوار باشیم.

وطن‌خواه درباره عملکرد کالدرون و بازی صنعت نفت عنوان کرد: باید چند هفته دیگر بگذرد و فکر می‌کنم در هفته 6-7 می‌توانیم براحتی درباره عملکرد این سرمربی صحبت کنیم. به هر حال هواداران فراموش نکنند نقش حمایتی آنها بسیار اهمیت دارد. در بازی امروز هم پرسپولیس در آزادی و مقابل هواداران خودی بازی دارد و می‌تواند با انجام یک بازی روبه جلو 3 امتیاز این دیدار را بدست بیاورد.

او در پایان اظهار داشت: باشگاه خوشبختانه وضعیت خوبی دارد. با آمدن انصاری‌فرد خیال هواداران هم راحت‌تر شد، نه اینکه بگویم عرب بد بوده ولی انصاری‌فرد را می‌شناسم و می‌دانم کارش را بلد است و با آمدن اسپانسر وضعیت تیم نیز بهتر می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: