به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در چارچوب هفته سوم رقابت‌های نوزدهمین دوره لیگ برتر تیم‌های فوتبال نفت‌ مسجدسلیمان و استقلال یکشنبه به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی تساوی یک - یک به پایان رسید.مهدی قائدی دقیقه ۱۵ برای استقلال گلزنی کرد و گل نفت را دقیقه ۷۱ حامد نورمحمدی به ثمر رساند.

اما این بازی برای استقلال تلفاتی داشت و نوعی شوک به هواداران تیم وارد شد. شیخ دیاباته بازیکن خارجی تیم فوتبال استقلال در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان دقیقه ۳۶ دچار آسیب دیدگی شد و از زمین مسابقه خارج شد.

دیاباته در دیدار مقابل نفت به شدت مصدوم شد و درحالی که تشخیص اولیه شکستگی دنده اش بود به بیمارستان منتقل شد.

101

پس از مصدومیت دیاباته مهاجم تیم فوتبال استقلال، فرشید اسماعیلی دقیقه ۸۷ دیدار مقابل نفت کارت زرد دوم را گرفت و از بازی اخراج شد.

اسماعیلی به دلیل دریافت ۲ کارت زرد و اخراج در دیدار مقابل نفت، مسابقه دربی در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر را از دست داد. استقلال به این موضوع اعتراض کرده که فرجام آن هنوز مشخص نیست.

101

اما این پایان تلفات استقلال پیش از دربی ۹۰ نبود و استراماچونی در نشست خبری پس از دیدار مقابل نفت اعلام کرد مهدی قائدی هم در این مسابقه مصدوم شده است. شنیده ها از اردوی استقلال حکایت از این دارد که وضعیت مچ پای مهدی قائدی چندان نگران کننده نیست و این بازیکن بعد از ۴۸ ساعت ریکاوری و کارهای اختصاصی به تمرینات گروهی بازخواهد گشت تا برای دربی آماده باشد.

دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان پیش از دربی پایتخت تلفات زیادی داشت و این موضوع باعث شده استراماچونی با مهره‌های کمتری آماده دیدار با پرسپولیس شود.

به هرحال دو یا سه بازیکن استقلال در این دیدار حضور ندارند و حضور چشمی هم قطعی نیست.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: