به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سهراب انتظاری، پیشکسوت مازندرانی باشگاه پرسپولیس، درباره برد پرسپولیس مقابل صنعت‌نفت آبادان به خبرنگار برنا گفت: اگر بخواهم بدون تعصب صحبت کنم، به نظرم واقع‌بینانه این است پرسپولیس آن بازی که مورد انتظار هواداران است را به نمایش نگذاشت و فقط دیدار را برد و خوشبختانه به سه امتیاز این بازی دست یافت.

وی افزود: البته در 10 دقیقه پایانی که پرسپولیس چند موقعیت گل را داشت مالک توپ بود ولی از آن موقعیت‌ها به خوبی استفاده نکرد و این برد خیلی به هواداران نچسبید، در حالی که به نظرم ما در دیدار تراکتور بهتر بودیم ولی نتیجه نگرفتیم. واقعیت این است که پرسپولیس هنوز به آن هارمونی مورد نظر تیمی دست پیدا نکرده و من امیدوارم هرچه زودتر به این مهم دست پیدا کنیم.

انتظاری درباره حضور جونیور در این بازی و برداشت او از بازی مهاجم برزیلی گفت: ما وقتی هزینه می‌کنیم و بازیکن از خارج می‌خریم باید در همان ابتدا و در یکی، دو بازی اول خودش را نشان بدهد که بازیکن توانمندی است، من این را فعلا در بازیکن برزیلی ندیدم و اگر قرار است زمان بدهیم تا او هماهنگ شود که بازیکنان جوان ما بهتر جواب می‌دهند. البته یکی از دلایلی که پرسپولیس با تیم با صلابت فصل‌های گذشته فاصله دارد این است که کالدرون هنوز گویا به ترکیب اصلی خود نرسیده و ما در هر بازی تعدادی تغییر می‌بینیم چه در بازیکن و چه در پست بازیکنان که به نظرم این موضوع روند هماهنگی تاکتیکی تیم را کند می‌کند.

مهاجم اسبق سرخ‌پوشان درباره دربی و اینکه بسیاری معتقدند پرسپولیس شرایط بهتر و شانس بیشتری برای برد دارد عنوان کرد: امیدوارم پرسپولیس برنده دربی باشد و ان‌شاءالله با تلاش بچه‌ها این‌گونه خواهد شد. دربی همواره شرایط خود را دارد و تیمی برنده است که بتواند از فرصت‌هایش بهتر استفاده کند. در دربی گول رتبه و بازی‌های استقلال را نخوریم، من معتقدم پرسپولیس با بدترین استقلال ممکن بازی دارد چراکه این تیم نشان نمی‌دهد چگونه است و با توجه به جایگاهش چیزی برای از دست دادن ندارد، چراکه همه به درستی معتقدند پرسپولیس شرایط بهتری دارد و استقلال در این بازی خودش را به آب و آتش خواهد زد تا از بحران خارج شود و برد مقابل پرسپولیس می‌تواند به‌طور کامل باشگاه استقلال را از تمام بحران‌ها خارج کند. پس پرسپولیس باید باهوش بازی کند و من مطمئن هستم در این حالت برنده این دربی سرخ‌پوشان خواهند بود.

انتظاری درباره علیپور و عدم گلزنی در دو صحنه این بازی گفت: من از تمامی پیشکسوتان می‌خواهم که به علیپور کمک کنند. متاسفانه در فضای مجازی و به‌طور کلی فشار زیادی روی این بازیکن است که در سه سال گذشته برترین گلزن پرسپولیس بوده. او در بازی با صنعت‌نفت در یک دقیقه دو موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد که البته اولین فرصت به دلیل بدشانسی به تیر خورد و دومی هم که گل نشد. این درحالی است که علیپور اگر فشار و استرس نداشت این توپ‌ها را به راحتی گل می‌کرد و معتقدم با زدن اولین گل او از زیر فشارهای که بسیاری از آنها نارواست خارج می‌شود. به همین دلیل از پیشکسوتان می‌خواهم با این بازیکن صحبت کنند و خود او هم بداند که فراز و نشیب برای هر فوتبالیست وجود دارد و علیپور می‌تواند باز هم بدرخشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: