به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیدمهدی سیدصالحی، پیشکسوت فوتبال جزو بازیکنانی است که سابقه حضور با پیراهن هر دو تیم استقلال و پرسپولیس را در دربی دارد، وی در مورد دربی 90 به خبرنگار برنا گفت: اگر بخواهیم شرایط دو تیم را در نظر بگیریم، استقلال و پرسپولیس یک تفاوت با هم دارند و آن تغییر زیاد در بازیکنان استقلال است و اینکه هنوز آنها نتوانسته‌اند خودشان را با شرایط هماهنگ کنند. البته استقلال در بازی های گذشته در بدترین زمان‌های ممکن گل خورد و هنوز به نتایج دلخواهی که می‌خواهند دست نیافته‌اند.

وی افزود: در پرسپولیس بازیکنان تغییرات اندکی داشته‌اند اما در این تیم هم کالدرون جانشین برانکو شده و طرز تفکر این دو مربی با هم تفاوت دارد و به همین دلیل هنوز نتوانسته‌ایم کیفیت بازی این تیم در سال قبل را ببینیم. تنها تفاوت این دربی نسبت به قبل زمان آن است. همیشه شهرآورد در هفته‌های هشتم یا نهم برگزار می‌شد که تیم‌ها از شرایط بدنسازی خارج شده بودند اما حالا در استقلال استراماچونی هنوز به ترکیب اصلی خود دست پیدا نکرده و در پرسپولیس هم تغییراتی در ترکیب می‌بینیم.

مهاجم پیشین فوتبال عنوان کرد: دربی ربطی به شرایط جدول ندارد و حساب این بازی از بازی‌های دیگر جداست. من فکر می‌کنم در این بازی شاهد جنگ هافبک‌ها باشیم و تیمی که کمترین اشتباه را داشته باشد برنده خواهد شد و معتقدم با توجه به حضور در اوایل فصل احتمال مساوی زیاد است. به هرحال آنچه که مسلم است با توجه به وضعیت استقلال مساوی برای این تیم قابل هضم‌تر است و البته تاکید می‌کنم شرایط دو تیم در جدول در این بازی زیاد تفاوت ندارد.

سیدصالحی در پایان گفت: فقط از هواداران می‌خواهم با تشویق تیم خود فرهنگ بالای کشور و دو تیم را به همه نشان بدهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: